אודותינו

במילים "עץ מלא חיים" יש לא מעט משמעות. רהיטים אשר מפיחים חיים בתוך חדר פרטי או מתחם ציבורי, פשוט נותנים תחושה של רצון להישאר בתוך המקום, לא לעזוב אותו וכך, להפוך להיות חלק ממנו. זו הסיבה שהחלטנו להמשיך לעשות את מה שאנחנו עושים הכי טוב, מזה ארבע דורות ולשמר את אותו עץ שבמשך שנים רבות, מפיץ את אורו ומחמם את לבבותיהם של אנשים כה רבים.

עץ מלא חיים משלבת ידע ומיומנות ברמה גבוהה, יחד עם יחס חם ואמין לכל אדם ואדם ומתחייבת לספק את השירות היעיל והמקצועי ביותר שתוכלו לקבל. בין אם רצית רק כמה מדפים ובין אם בחרת לעצב מחדש את כל העסק , מיד בתום תהליך העבודה תרגיש/י שקיבלת בדיוק את מה שרצית ובאופן הכי מדויק שיש וכמובן את מה שהכי מתאים לאופי שלך.
כל מטבח, חדר שינה, ארון, דלת כניסה, מסעדה, בר, וכד' יורכבו מחומרי הגלם הכי איכותיים ויעברו תהליך חשיבה מורכב לאחר התייעצות עם כל לקוח, על מנת להגיע אל התוצאה המושלמת.
חלק ניכר מהעבודה הפעילה בעץ מלא חיים מורכב מפרויקטים אדריכליים גדולים של בעלי מקצוע משופשפים ומביני עניין.

בעץ מלא חיים אנו מאמינים שהייעוד שלנו הוא להיות יותר מעוד נגרייה. החיוך על פניו של הלקוח, שנובע מתחושת הנוחות הנעימה שנרקמה סביבו לאחר עבודתינו, פשוט שווה את הכול.

עץ מלא חיים- רהיטים שנוגעים בך.

נגרית עץ מלא חיים

פרויקטים שביצענו:
חנות אפל מחשבים בקניון רמת אביב , מסעדת מוזס בהרצליה , מסעדת בורגוס בר .B.B.B , בית קפה גרג בקניון נתניה ותאטרון חיפה , סטימצקי בנמל תעופה בן גוריות ושינקין ת"א , מסעדת ברברוסה בכרמל חיפה וברמת ישי , מסעדת פרנג'ליקו , מסעדת לוקה בקניון ארנה הרצליה , קונדטורית בליקר בקניון ארנה הרצליה , רשת קונדטוריות דוד אוטמזגין , מסעדת פאפגיו בקניון עזראילי ובחוצות המפרץ , רשת חנויות שוקולטה.
© כל הזכויות שמורות למ.י. עץ מלא חיים בע"מ.
נבנה ע"י בי אנד די אתרים